Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csokibarna a hajam és...

Ha csokibarna a hajam és szőke szint szeretnék, hányszor kell átfesteni hogy elérjem a szőke szint?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 17:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Képzeld olyan sima és puha a hajam,mint a selyem,megcsókólhatod Hajas lábát,mert egy isten:-).Azért,köszi a válaszod:-)
2010. dec. 29. 22:23
 12/26 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok..milyen hosszú a hajad?
2010. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem mert az enyém derékig ér,világosbarna,és olyan dús hogy 3 paróka kijönne belőle. xD

Azért megnézném hogy az én hajamból mikor tudna egy alkalom alatt szőkét csinálni...xD Úgy h ne kelljen levágni sokat

2010. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fodrász,se látnok,hogy tudjam mit hozna ki a te hajadból.Az én hajam középhosszú(dús),és nem fogok egy ismeretlen embernek magyarázkodni.Ennyi.
2010. dec. 30. 08:50
 15/26 anonim ***** válasza:

Ühümm, hát anyuci elég fura gondolatmeneted van...

Nem magyarázkodsz idegeneknek,de kérdezgetsz idegeneket...

Na most akkor hogy is van ez?

Ha meg már felteszel egy kérdést és küldenek rá kommenteket,akkor azokra is lehet normális stílusban válaszolni...(nem nagyon láttam tőled normális választ)

szerintem neked sem lehet túl sok barátod,elég sznob módon viselkedsz....Vigyázz ne hord olyan magasan az orrod,még beleesik az eső.

2010. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen a stílusom,és sznob is vagyok,ha annyira figyeled a válaszaimat akkor leeshetett volna hogy én az a tipus vagyok aki nem kimél meg a válaszával!Jah,és megtehetem hogy sznob legyek:-).
2010. dec. 30. 13:18
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy már kisgyerek, de beszédstílusod alapján nem tudlak többre saccolni 13-nál.
2010. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ez akkor szar ha már egy felnőtt nő vagy...
2010. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mélyen le*arom,hogy mit gondoltok:-)!
2010. dec. 30. 14:07
 20/26 anonim ***** válasza:

Ilyen az igazi paraszt mentalitás :D

Lehet hogy te teszed jól,sokat elárul a jellemedről.

Bárcsak mindenki így tudna gondolkodni,soha senkinek semmilyen problémája nem lenne...Bár lehet hogy még mindig a gyertyás világításnál,és a pottyantós Wc-nél tartanánk...De mindenki boldog lenne a maga kis világába.

Na annyi a lényeg hogy örülök hogy sikerült befesteni a hajadat szőkére,biztos vagyok hogy ez a szín jobban tükrözi az személyiségedet :D Puszi a bucidra

És BUÉK

2010. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!