Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt ti hogy, oldjátok meg a...

Ezt ti hogy, oldjátok meg a hajatokkal? :S

Figyelt kérdés
Nekem alapból, nagyon dús, erős vastagszálú göndör hajam van. Néha ki szoktam vasalni.Ezzel van bajom. Ha alacsony hőfokon vasalom akkor vagy göndör marad vagy később visszaugrik, ha magason akkor meg annyira kis vékony lesz az egész. Belelapul az egész a fejembe, ami nagyon karakteres és ezzel a hajjal nagyon ló fejem van. Ti hogy csináljátok, h a hajatok sima is maradjon és ugyanakkor legyen tartása, dús is maradjon?
2010. dec. 12. 17:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem, hogy a hajvasalóm nagyon jó minőségű, jó drágán vettem fodrász kellékesnél.
2010. dec. 12. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vasald ki laposra aztán tupírozd egy kicsit a tövénél, hogy éppen ne lapuljon a fejedre. és ápold a végét:)
2010. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
amikor kivasaltad tartsd fejjel lefelé a fejed és fújj rá hajlakkot
2010. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk vasald valami közepes hőfokon a hajad. Ha mondjuk a minimum 150 fok, a maximum 230, akkor vasald 190-200 fokon :D
2010. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!