Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok válaszát várom....

Fodrászok válaszát várom. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
anyukám haja vörös van 2-3 cm-es lenövése de egyébként 100%ban ősz.Most 6-os közép szőkét szeretne.Blansoljam le a haját? aztán elég a 6-os festék és 3%-sal vihetem fel? vagy előtte kenjem be blansolás után a haját natúr festékkel(6-os 7-es?)+víz aztán mehetek rá a 6-sal + Hidrogén peroxiddal?
2010. dec. 7. 09:08
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy koktélozzak?
2010. dec. 7. 09:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Huhh, kemény fába vágod a fejszéd, és a végeredmény erősen sárga-narancsgyanús lesz. Kérdezd a kellékest mit ajánl. Vagy mégjobb a fodrász lenne. De próbáld meg előbb a Loreal Effasort, vízzel kell keverni, az leszedi a festékt sárgára. Én is ezzel csináltam(vörösből szőke), és nem roncsol annyira. Utána fess, de én 9%-os oxit használnék inkább.
2010. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fodrász vagyok csak kíváncsi vagyok ki mit ajánl.
2010. dec. 7. 20:06
 4/4 A kérdező kommentje:
utánna már csak 3%sat szabad 9%-sat nem
2010. dec. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!