Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagásom fényképezésére...

Ballagásom fényképezésére milyen hajam legyen?

Figyelt kérdés
Idén ballagok és fényképeszkedésre szeretnék egy különleges hajat. Nekem szőke vállig érő hajam van. Linkeket is elfogadok..
2010. nov. 21. 14:39
 1/7 anonim válasza:
2010. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem hülyeség nagyon extra hajat csináltatni, mert egy csomó emer azokat a fotókat fogja őrizgetni rólad évekig ami ilyenkor készülnek. Ha nagyon ás haja van a fotón, mint normálisan akkor pár év múlva nem fog megismerni a képen, mert nem olya vagy rajta, mint ami amúgy rád jellemző.

Szóval ha mondjuk kiengedve szokad hordani, akkor kicsit behullámosíthatod, vagy kiegyenesítheted, vagy rakhatsz bele valami szép díszt vagy virágot, hogy ne legyen annyira hétköznapi, ha alapból összefogva hordod, akkor feltűzheted valami érdekes kontyba... De ne csinálj semmi drastikus dolgot vele...


A mai napig nevethetnékem van, ha előveszem a 8.-os ballagáson készült fotókat, mert van rajta egy lány, akinek alapból rövidebb, vállig érő haja volt, de a ballagásra megcsináltatta póthajjal egy hatalmas kontyba... Mindenki csak annyit mondot rá, hogy szerencsétlen és röhögtek rajta...

2010. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat :D
2010. nov. 21. 14:59
 4/7 Doruss ***** válasza:
100%
Ballagási képre nem kell nagyon kicicomáznod magad, esetleg egy picit begöndörítheted vagy kiegyenesítheted (nem tudom, milyen hajad van), de nem kell rá túl sok minden mert az tablóképen nem jó.
2010. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán csak egyenesítsd ki :-)


[link]

2010. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike!! Szeretem az emos hajat :D
2010. nov. 21. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tablóképre nem kell konty, mert úgysem látszik...elég, ha begöndöríted, vagy kivasalod.
2010. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!