Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges hajegyenesítésről...

Végleges hajegyenesítésről mindent amit tustok, leírnátok?

Figyelt kérdés
Am mennyibe kerül?
2010. nov. 6. 12:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem végleges bocsánat, hanem tartós!
2010. nov. 6. 12:05
 2/8 anonim válasza:
egészen 15 ezertől megy fel 30ezerig :) de halottam 30 fölött is :) szerintem nem éri meg :|
2010. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a gyakorikerdesek.hu-n olvastam, van akik azt írták hogy 10 ezer Ft alatt is lehet csináltatni.Most akkor mivan?
2010. nov. 6. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgynevezett egyenes dauert rakott egyszer a fodrász, az 2000-3000 körül volt, és 1 hónap múlva már semmi sem látszott...
2010. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pé-pé-pé-é-é-énz kidobás!
2010. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fodrász vagyok, ugyanazon az elven alapul mint a tartos gondorités (dauer) csak itt egyenes formára kell fixálni. tehát roncsol, igy is, hogy modern világban élunk. felszakitja a hajban lévo kotéseket, majd más alakban lefixálja. ez mindenhogy drasztikus. mellesleg pár hét alatt ki is megy belole.
2010. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg van olyan ami nem daueros megoldás, hanem valami gélt tennének a hajamra, az mennyire roncsolja, meddig tart, és mennyibe kerül?
2010. nov. 11. 16:29
 8/8 anonim válasza:
a végleges hajkiegyenesítésről méga azt hallottam hogy a kezelés után mondják meg az árat :) amikor nekem csináltak 25 ezret mondtak és a hajamból már az első hajmosás utánn kijött az a kreatinos valami ami egyébként roncsolja a hajat :))
2010. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!