Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit teszel, ha elrontja a...

Mit teszel, ha elrontja a hajad egy fodrász? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férfi hajról lenne szó.


8 hónapja járok havi 3 alkalommal ehhez a fodrászhoz, eddig nem volt probléma, kivéve az utóbbi alkalmat.


4 napja voltam, és a mai nap kérdezik itthon, hogy "Miért van hátul a hajam furán felnyírva?"


Nem értettem miről van szó, így megkértem, hogy fényképezzék le. Hát.. Nagyon nem ilyennek kellene lennie.


Írtam a fodrásznak. Állítása szerint nem látta, ezért természetesen ingyen kijavítja.


De nekem gyanús a dolog. Konkrétan itthon is látták, teljesen laikus emberek. Akkor egy fodrász hogy nem vesz észre egy ekkora hibát? Nem 1cmes területről van szó, nem egy kis elnyírás, konkrétan a fejem hátsó része el lett rontva.


Ezzel csak az a baj, hogy korrektséget várnék, ha már havi 3x megyek és még borravalót is adok minden alkalommal. Hibázni emberi dolog, semmi baj nem lett volna, ha azt mondja, hogy "Ez nem jött össze, de kitudom ezt javítani neked, csak ehhez más stílusban lesz a hajad."

Nekem valamiért úgy tűnik, hogy próbálta volna elseperni a szőnyeg alá.


Szóval a kérdésem: Mennyire jellemző az, hogy egy ekkora hibát nem vesz észre egy fodrász? Jogosan ingott meg a bizalmam benne, vagy én reagálom túl ezt?


[link]


Konkrétan egy kör van a hajamban. Az elképzelés egy taper fade lett volna, aminek a lényege, hogy alulról kb. 2-3cm magasságig van felnyírva.



tegnap 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem volt gondolom ilyen gépe 🤣
tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
6-9 mm-sel ezt ki lehet javítani, én magának nyírom a hajam
tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igen. Ez teljesen olyan, mintha valami inkompetens csinálta volna.

Hihetetlen, hogy ez eddig jól vágta a hajad..


De hamar megnő a hajad, el fog tűnni!


Mindenesetre én levágatnám a többi részen is, hogy eltűnjön ez a kör!

tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én nem mennék többet ehhez a fodrászhoz.


Nem is mentem utána anno, amikor nekem elxarta.


Ennél találsz jobbat is!

tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt baj.

Nem az a baj, hogy elrontotta, hanem az, hogy nem szólt.. Állítása szerint nem látta.. De nem tudom, kizártnak tartom, hogy itthon észreveszik, Ő meg nem látta..

tegnap 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#3, #4:

Felesleges ennyire pökhendien sznoboskodnotok egy olyan dolgon, ami nem is veletek történt meg.

tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5: olyan nincs, hogy nem látta, ezt te is tudod!
tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
6: magadról írtál jellemzést... :XD
tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Feltehetöen félreértett, ha kijavítja, akkor ennyi volt a téma, nem kell külön drámázni.
tegnap 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Nem értett félre.

Az utóbbi 4 alkalommal ugyanazt a hajstílust kértem, eddig mindig jól sikerült.


Csak most ott a dilemma, hogy mit kezdjek ezzel, vagy mennyit kellene várnom.

tegnap 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!