Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hordjam a hajam, hogy ne...

Hogy hordjam a hajam, hogy ne látsszon hogy milyen rövid?

Figyelt kérdés

Egy éve én hülye össze vissza szőkítettem és festegettem a hajam, aminek eredményeképpen teljesen tönkre is ment az alapból nagyon jó minőségű hajam.

Akkor elhatároztam, hogy lenövesztem, és többet be nem festem, de ehhez le is kellett vágatnom, azóta rövid a hajam. Váll alá ért eddig pár centivel (a szőkített rész miatt tovább nem is nőtt) most viszont a fodrász úgy levágta, hogy vállig ér, borzalmasan rövid lett...

A copfom rettentően rövid.

Tudnátok linkelni frizurákat, például kontyokat vagy bármit, hogy ne látsszon mennyire rövid?


Hálisten már csak egy nagyon kevés szőke rész van az alján, innentől remélem gyorsan nő már, az eredeti hajam mindig is könnyen nőtt



ma 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Kortyot mondjuk nehéz lesz rövid hajból.... Amúgy hajpant.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!