Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régóta vágyom rá hogy pár...

Régóta vágyom rá hogy pár millisre nyirassam a hosszu hajam, de nem merem meglépni. Aki megtette, milyen érzés? Megbántátok? 29/N

Figyelt kérdés

júl. 21. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Volt barátnőm egyszer letolta a haját de megbánta nagyon.
júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden attól függ hogy milyen az arcod és a fejformád. Volt már rövidebb hajad.
júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon szeretem így... tavalyelőtt vágattam 3 millisre a derékig érő hajam, és azóta is maradtam ennél a fazonnál :) 34/N
júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3-as: le van gépelve egy hosszra? Vagy átmenetes? Magadnak nyírod?
júl. 22. 12:31
 5/20 A kérdező kommentje:
2-es: nem volt sosem rövid hajam még, de az a klasszik rövid nem is tetszik, csak a pár millis, extra rövid tüsi amit géppel nyírnak
júl. 22. 12:38
 6/20 anonim ***** válasza:
Kérdező esetleg ha úgy van segítek választani tüsi hajat, meg a nyírásban is tudok segíteni.
júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az előző párom erőltette a rövid hajat, belementem, jó fiusra megnyírt. Utána egyszer legepelt teljesen, de erőszakosan, ezután elhagytam kopaszra nyirva.
júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Én srácként alig várom, hogy egyszer egy ilyen barátnőm legyen, aki bevállal egyszer egy legépelt hajat. Szerintem jól néz ki. A legtöbb srácnak nem fog tetszeni, de azért néhányan vagyunk akiknek ez nagyon bejön.
júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8-as és szívesen csinalnad a kopasztast?
júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, természetesen igen. Jó élmény lehet.
júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!