Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régóta vágyom rá hogy pár...

Régóta vágyom rá hogy pár millisre nyirassam a hosszu hajam, de nem merem meglépni. Aki megtette, milyen érzés? Megbántátok? 29/N

Figyelt kérdés

júl. 21. 18:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én lenyirattam lapockáig érőből 6 milisre, nagyon nem bántam meg, imádtam a tüsihajat. Fodrásznál lett letolva, ő imádta csinálni, nem spkszor vab lehetősége ilyenre
júl. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11-es egy hosszra vagy fokozatosra vagy felgépelve? Mostanság nyirattad le?
júl. 31. 14:19
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyhosszra lett, kb egy hete dúrták le
júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
4: fodrász vágja, alapvetően egy hosszra, alul egy pici átmenettel, hogy legyen formája. De tegnap gondoltam egyet, éa leborotváltattam teljesen, hogy egyszer azt is kipróbáljam... fura, de nagyon jó érzés :)
júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
13 Mutatsz képet róla?
aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Kérdező levágattad? :)
aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Még nem lettem tüsire nyírva sajnos, gyujtom meg a batorsagot. Illetve egyik barátnőm is már győzköd :) vágattam amugy belöle, lehet fokozatosan leszek tüsi.
szept. 1. 12:29
 18/25 anonim válasza:
Kérdező megmutatod most milyen? :)
szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Esetleg nekem is megmutatod kérdező? Biztos jól áll a mostani frizurád is láthatalanba de a tüsi meg jobb lesz
szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szívesen megnézném milyen a hajad, illetve le is vágnám ha lehet :)
szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!