Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, tetszik nektek a...

Férfiak, tetszik nektek a rövid bob haj?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném levágatni a hajam állig érő bob-ra és alul felnyíratni. Nem nagyon volt még rövid hajam, a férjem is csak így látott még, nem tudom mennyire tetszene neki. Férfi szemmel milyen ez a frizura? Mit szólnátok ha a párotok szeretne ilyet vágatni?

aug. 19. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akadály a dugásban, hidd el, h teljesen mindegy nekik.
aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, főleg minél alaposabban felnyírva.
aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pixietől hátközépig érőig volt minden. A tapasztalatom az, hogy amit írsz, az még kb a legrövidebb hossz amivel egy átlagos férfi egyáltalán nőnek tekint. Ha amúgy szép az arcod, meg jól áll, akkor tudsz vonzó lenni, de inkább a rövid haj ellenére mint miatta. (Ennél rövidebbel meg a legtöbbnél automatikusan a "leszbikus könyvtárosnéni" kategóriába esel.) Összességében a legtöbb férfi a hosszú hajat szereti, bár kivételek mindig vannak, pl itt az oldalon van pár kopasz fétises is.

A másik amivel számolj, hogy rohadt kényelmetlen hogy nem lehet összefogni, én nagyon utáltam ezt a hosszt, már elég hosszú hogy a szemedbe lógjon, de rövid a hajgumihoz.

(Bocs, hogy nőként ide pofátlankodtam, de mentségemre szóljon, ebben a kategóriában nem sok férfi van. Én a helyedben megkérdezném ezt Szexualitás kategóriában is, fényképpel illusztrálva. Ott sokkal több pasi van aki válaszolni tud.)

aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Is-is.
aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nőként szólok hozzá, nekem bobom van évek óta. Férjemnek bejön nagyon, ő is vágja le nekem, úgyhogy én az mondom, vágasd le, max ha nem tetszik vissza növeszted!!
aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön nagyon sok bob frizura van szerintem nem mindennapi stílus ha benned van hogy kipróbálod meg kell lépni. Ha a férjednek számít hogy jelensz meg vele akkor mindenképpen. Némelyik nagyon egyedivé tud tenni egy nőt. Persze egy bobot viselni tudni kell. Ha fodrászhoz megy egy nő ne ne azért menjen mert 2 nap múlva összegumizza a haját.A jól megválaszolt bob fazon felnyírva sokat fogy dobni az önbizalmadon. Egyedi leszel nem egy hétköznapi aki fodrásznál járt. Figyeld meg hogy mennyien fognak megdicsérni mint előtte mikor fodrásznál jártál. Sok sikert. F/49
aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, ha a barátnőm ilyen hajat vágatna, amit leírtál. De mindenki más véleményen van. F/34
aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó döntés, vagasd le
aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!