Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi minden kell valóban az...

Mennyi minden kell valóban az arcra?

Figyelt kérdés

Mostanában rendszerint látom, hogy mennyi mindent pakolnak az arcukra egyes nők, ráadásul kozmetikus ajánlására. Fényvédő, reggeli arckrém legalább 2 féle, legalább 2 arclemoso, tonik, szérum, hidratáló, stb stb. Én néha csak ámulok, hogy tényleg ennyi minden kell egyesek szerint 5-6 lépéses arcápolási rutin szerintem túlzás. De persze a nagyon népszerű tiktokon a sok kozmetikus tartalom gyártó pénzt kap érte hogy eladja ezeket, ezt mások hogy nem veszik észre?

A bőrgyógyászok érdekes máshogy látják. Szerintük elég egyféle arclemoso, meg max egy hidratáló és kész.



ma 16:08
 1/1 Metionin ***** válasza:
Ha nem problémás valakinek a bőre, akkor egy hidratáló, egy lemosó meg fényvédő és annyi. Én használok szérumokat, mert kell. Ha nem kellene, nem venném meg, az biztos.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!