Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szóba jöhet a dauer?

Katona Dius kérdése:

Szóba jöhet a dauer?

Figyelt kérdés

Szögegyenes a hajam, a sütést, csavarást seperc alatt kidobja. Arra gondoltam, hogy talán daueroltatom, nagy csavaróssal, hogy nagyobb hullámok legyenek benne.

Viszont eléggé félek, hogy tönkre vágná a hajam. Ezer éve (kb 20) még anuy daueroltatott, emlékszem, akkor még nagyon szét szedte a hajat. Javult azóta valamit, vagy még mindig ugyanazt a szétroncsoló vegyszereket használják? Van esély rá, hogy ne menjen tönkre tőle a hajam?

A hossza amúgy derékig érő.



ma 15:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, meg lehet próbálni.
Nem, inkább hanyagold.
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg ha jó, hozzáértö fodrászod van, aki korszerü szereket használ, nem okoz gondot a dauer.

Én kb 20 éve csináltatom (nem MO, itt elöbb jöttek a normális, kimélö szerek), a hajamnak semmi baja sincs. kifejezetten nagy csavarókkal csinálják, az eredmény természetesen hatású, enyhén hullámos haj, nekem csak annyi kell, hogy formázható legyen, illetve kicsit lágyítsa az arcot.

Nincs az a tipikus összetapad az egész egy gubancba, meg úgy kell széttépkedni szálakra effekt.

ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is olyasmit szeretnék, nagy hullámos, természetes hatást, nem azt a bongyor stílust.
ma 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!