Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem jön ki a dauer? Segítség!!

Nem jön ki a dauer? Segítség!!

Figyelt kérdés
November elején életem legnagyobb hibáját követtem el azzal, hogy daueroltattam a hajamat, vagyis tartós hajgöndörítést csináltattam fodrásszal. Szörnyen néztem ki vele, gondoltam 3-4 hónap kimegy belőle, megvárom, hát nem. 8 hónapja hiába várok. 8!!!! Egyszerűen ocsmányul néz ki, ha nem fesulom, ha fesulom, egyszerűen undoritoan ronda, ossze vissza áll mint egy oroszlánsörény, nem lehet kiengedni mert fél perc és rettenetesen néz ki. Sirhatnékom van és olyan érzésem hogy soha nem jön ki a hajamból, ilyen hajjal viszont nem szeretnék élni. Valaki tudna segíteni mi a teendő? Szeretném vissza kapni az egyenes hajamat, mindennél jobban. Azon gondolkodtam, megpróbálom a tartós hajegyenesítést keratinnal, fodrász által, csak iszonyat drága. Máshogy nem lehetne? Minden segítségért hálás vagyok, viszont a légy türelemmel kommentek kiméljenek, köszönöm.

júl. 18. 09:17
 1/2 anonim válasza:
Vasald ki. Ezen kívül nem marad más megoldás mint a keratinos tartós hajegyenesítés, ami viszont drága, és kémiai modifikáció a kémiai modifikációra... tönkreteszi a hajadat... legközelebb okosabban.
júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A dauer kémiai módosítást végez a hajon, ez roncsolást okoz - ettől tűnik ápolatlannak a haj. A roncsolás hagyományosan végleges volt, ezen korlátozottan változtattak a kb elmúlt 10 évben elérhetővé vált hajszerkezet helyreállítók (pl. olaplex), amik a roncsolás egy részét visszajavítják, érezhető javulást tud hozni.

Mivel sérült a dauertól a hajad, jobban kell tápláló hajpakolásokkal is ápolni.

Rendszeres ...plex + hajpakolástól szebb lesz.

A keratinos kezelést sérült hajon én is hanyagolnám.

Mielőtt hajszelést választasz, érdemes utánanézni, mi a hatásmechanizmusa a kezelésnek, roncsol vagy épít. Utólag elég nagy a galiba, és nehéz helyrehozni, amikor nem olyan , mint amire számítottál.

júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!