Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak másként?

Mit csináljak másként?

Figyelt kérdés
Nekem kiskoromban göndör hajam volt. Most vagyok 19, egész eddig szinte fenékig erő hajam volt, amit néha kivasaltam, de leginkább nem kezdtem vele semmit. Nem rég levágattam vállig erőre, és szeretném visszakapni a hajam természetes göndörségét. Hajmosas után használok balzsamot, benne hagyható pakolást, gél szerű valamit, hajhabot,hővédőt és difuzoros hajszárítóval száritom. Nem viszem túlzásba a termékek használatát, miután kész vagyok jó hullámosra szárad és könnyű, nem nehezedik el, alvásnál vigyázok, hogy ne nagyon azon feküdjek, másnap is még viszonylag jó, viszont a hajmosast követő második nap olyan, mint amikor valakinek kilógja a hajgöndörítést. Mi rosszat teszek, amitől ilyen? Ha rászáritok (természetesen nem szárazon), azzal csak ,,koc3os" hatást keltek. Van valakinek valami tippje, hogy mitől bírja tovább, vagy mit csináljak másként? Ha nem kezdek vele semmit, akkor is jó néhány tincs begöndörödik. A válaszokat előre is köszönöm!
ma 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A göndörség sokszor hormonális. Van, hogy pubertáskor elmúlik, aztán terhességnél meg jön vissza, vagy fordítva.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh, hát nagyon sajnálnám, ha ,,elmúlna" mert nagyon tetszik. Én csak azt hittem valamit rosszul csinálok hiszen két napig jó, de akkor mindegy. Köszönöm a válaszod!
ma 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!