Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok szerintetek milyen az...

Csajok szerintetek milyen az ha egy pasi alapozózza magát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ciki..nekem a smink egyértelműen női dolog. Pont elég trauma, hogy a fiúk csőgatyát, rózsaszín pólókat hordanak, meg kifestik a szemüket,körmüket. Csodálatos egy 21. század.
2010. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondanám cikinek, mert ebbe a mai világban már nem ciki. Csak azért tudják már hol a határ, undorító!!!!!!!!!!! Adom a pontot az elsőnek.....
2010. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez most relatív számomra. Én speciel alapozom magam, mert nagyon pattanásos a bőröm, és a piros foltokat nagyon szépen eltüntetem. Viszont, ha valakinek nincsenek ilyen problémái az arcával, és úgy alapozza magát...az gáz.
2010. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
szerintem nem ciki 19/l
2010. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Speciel az én párom is alapozza magát néha (a NÉHA szó kiemelve mert csak akkor ha egy pár patti kijön rajta ,és az szépen eltünteti)--szóval ha pattanás eltüntenés,halványításra használja az illető fiú akkor nincs ellene kifogásom!

Bár mikor a párom egyszer kijelentette,hogy " ma sok időm volt elkészülni,tusoltam,hajamat zseléztem,make-up-ot tettem az arcomra...." stb... ---- na akkor kicsit kiakadtam :D a make-up szón egy 22 éves fiú szájából ..

Úgyhogy nekem ezzel nincs semmi bajom,ha kicsit pattis a srác arca,akkor ha van,miért ne próbálná meg? -- de a csőnadrágos öltözék,a festett haj,szem,esetleg körmök--az már sok,na olyan fiú nekem soha nem kellene. Sőt,már szerintem sz is túlzás,mikor "órákat" tölt egy fiú a tükör előtt, vagy a fürdőszobában... azért ezeket a piperészkedéseket,szépítkezéseket hagyják már meg nekünk,a csajoknak,végül is ez a mi "dolgunk" :)

17L

2010. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be egy pasi ne sminkelje magát, olyan lányos
2010. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki...de tudni kell, mennyit és hogyan használja:)

szóval nem kell belőle sokat hazsnálni...:)

amúgy ha nem sok pattija van, akkor elég a korrektor is:)

a lényeg, hogy nem ciki szerintem:)

2010. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok vele, mint a nőknél-ha nem feltűnő (szval pl. az ne legyen, hogy csak az arcát alapozózza, és feltűnő árnyalatkülönbség van arc és nyak között), nem vakolat-jellegű és így jobban érzi magát, akkor tegye. Ha mi, nők kapunk rá esélyt, hogy eltakarhassuk a bőrhibáinkat, akkor egy srác miért ne tehetné meg-őt is ugyanannyira zavarhatják a bőrhibái, mint minket...
2010. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy fiút, akinek amúgy csúnya heges bőre van és ezért használja, szóval igy nem cink. :D
2010. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!