Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől őszültem ki 21 évesen?...

Mitől őszültem ki 21 évesen? A pasi miatt?

Figyelt kérdés

Természetes szőke hajam van és néhány napja a fodrászom észrevette a hajam mélyén hátul hogy elkezdtem őszülni, konkrétan van ott egy hófehér ősz tincs! Ez lehet a stressztől, mondják hogy a stressztől őszül az ember, és én mostanában sokat nagyon sokat idegeskedtem egy pasi miatt, félévig. Ez lehet ettől? Anyukám 54 éves és még tök sötétbarna nem ősz nem festi, apukám már ősz de ő idősebb.

Vagy ez nem is őszülés?


2010. okt. 8. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a fodrászom mondta még 17 évesen kb. hogy van 1-2 ősz hajszálam, de jó mélyen szerencsére. Na most 22 vagyok és ha nagyon kutakodom frissen szárítva találok 2-3 szálat is a fejem tetején! Az egyiket pasira fogom, mert kis picike hajszál még és rá fogtam, hogy amióta ő belépett az életembe azóta stresszes életet élek és miatta jött ki. De igazából nálam genetika lehet, anyum 30 éves korától kb festeti a haját,szóval fel vagyok készülve rá. De mamámnak pl. néhány éve festik csak a haját, annyira nem őszült, pedig már bőven nyugdíjas. Sajnos én nem rá ütök.
2010. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már biztos halottál a festékhiányról,v. másnéven a pigmenthiányról, ez az ember bőrén fehér foltokat eredményez, de előfordulhat a fejbőrön is, és ilyenkor a haj is elvesztheti a színét, a betegség neve vitiligo. Mivel azt írtad, hogy csak egy hófehér tincsről van szó, és nem ősz hajszálakról elszórva a hajadban, valószínűleg ez lehet, tehát jó hír, hogy szerintem még nem őszülsz.
2010. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek a családjában genetikailag öröklődik az ilyen. Egyetlen szőke tincs hátul. Fekete hajban. :D
2010. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!