Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kézkrém függőség okozhat gondot?

Kézkrém függőség okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Igazából nem hiszem, mert már amióta az eszemet tudom az vagyok (tehát huszon x éve) és nem tapasztaltam, hogy bármi komoly gondot okozna, csak a napokban valaki szóvá tette, hogy ez nem normális és ezért vetődött fel bennem a kérdés.

Szóval már gyerekkorom óta nagyon sokat krémezem maga, de főleg a kezemet. Mostanra már, odáig fajult a dolog, hogy a lakás több pontján van kézkrémem kirakva, van egy a táskámban, van egy az autómban, meg a munkahelyi asztalomon. Utóbbi ilyen adagolós/nyomogatós tubusban van, úgyhogy csak odanyúlok egy kézzel, lenyomom és már kész is. Amikor ideges vagyok, vagy csak nagyon gondolkozok, azon kapom magam, hogy 2-3 percenként nyomok egy adagot a kezemre... Szóval nagyon durva, ha belegondolok. Egyedüli hátránya, hogy kicsit hamarabb kiszárad a tenyerem, de annyiszor krémezem, hogy igazából már nincs is ideje kiszáradni. Ha viszont mégis valami oknál fogva nem tudom bekrémezni és kiszarad, akkor mint valami drogos, azon kattogok, hogy mit csináljak, mikor érünk már haza stb. nem tudok elvonatkoztatni tőle.

Szóval esetleg valami gondot mégis csak okozhat ez mittudomén mondjuk öregkoromra vagy hülyeség és sz.rjam le mit mondanak mások?



tegnap 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétlem. Én is ilyen vagyok 😅
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már alapból gond, hogy a krémes - vagyis zsíros - kezeiddel taperolsz össze mindent a lakásban. Undorító lehet, hogy minden kilincs, lakástextil, stb. össze van fogdosva trutymós kézzel.

🤢

Például én tutira nem volnék képes egy fedél alatt élni ilyen emberrel!

ma 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!