Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik testápoló/kézkrém...

Létezik testápoló/kézkrém függőség?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta mániám kenegetni a kezem és a talpam naponta többször. Fürdés után mindig muszáj bekrémeznem magam, mert nem bírom ki nélküle, addig úgyse tudok elaludni, mert csak az jár a fejemben. Ennek kövezkeztében elég izzadós a tenyerem is meg a talpam is, és hát utóbbi büdös is szokott lenni elég durván.

Régebben volt, hogy elraktam a testápolót magam elöl, hogy megpróbáljam kicsit csökkenteni a krémezés gyakoriságát, de nem bírtam ki.

Az izzadós tenyér is zavar, de a büdös láb sokkal jobban. Amíg ennyit krémezem őket, addig nem tudok ellene mit csinálni, nem? De akkor mi legyen?


2017. jún. 7. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lábadra vegyél dezodoráló lábkrémet. A kezedre meg könnyen felszívódó krémet.


De az izzadás nem feltétlen van ezzel kapcsolatban.

2017. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden fürdés után testápolózom az egész testem évek óta. én sem tudok meglenni nélküle!! De engem nem zavar :)
2017. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgy hagyod aztán már gombás és azért büdös....
2017. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Létezik. :D Minden fürdés után bekenem magam, mert úgy érzem száraz a bőröm, nagy ritkán egyszer kétszer kimarad. De ugyanez igaz nálam az ajakbalzsamra is, napjába többször, ha nincs nálam akkor megőrülök. :D
2017. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!