Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj védelme úszásnál?

Haj védelme úszásnál?

Figyelt kérdés
Milyen úszósapkát hordjak, milyen olajjal vagy kenőccsel kenjem a hajam, hogy megvédjem a klórtól? A medencehasználat előtti áztatás tényleg használ? Ti mit használtok, mit tanácsoltok, én mit használjak?

ma 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig küzdöttem ezzel.


Medence előtti vizezés használ. Csak úgy nehezebb felvenni az úszosapkát.

Medence előtt tilos barmit a hajra vagy hajba rakni kert szennyeznéd a medencét. Te se akarsz mas hajáról lejott olajokban úszkálni.


Minden úszás után rögtön mosd ki alaposan a hajad. Heti legalább egyszer samponnal is. Sampon után elengedhetetlen egy jó balzsam. Akkor is ha amúgy normál hajad van. Ha meg száradásra hajlamos akkor érdemes egy pakolást is.


Nekem bevált a hajolaj a pantene pro v amit torolkozoszaraz hajra viszem fel es csak azutan szaritom.


Uszosapkából a szilikon joban véd de egyik se véd teljesen.


Nekem konkrét termekek kellettek mert sajnos az addig problémamentes hajamnak minden baja lett. A fejborom allandoan viszketett amin a neutrogena t gel segitett (a triswim samponja is jo csak tobb kell belole es dragabb)


Nekem pantene balzsam valt be de az pont kifuto termek


Olajbol irtam



Illetve ne csak a hajadra figyelj hanem a borodre is mert ugye szárít a klór. Plusz nem minden tusfurdo tisztit eleg jol ahhoz h leszedje a klort. Nekem a problemamentes arcom elkezdett feszulni, szaradni szoval az uszas utan a zuhanyba egy vizes arclemosot is hasznalok illetve ejszakara arckremet az uszos napokon (mondom megeygszer: elotte babapopsi borom volt)

ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!