Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elkezdtem tágítani a fülemet...

Elkezdtem tágítani a fülemet és úszó vagyok. Úszásnál nem fog gondot okozni?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el. Nem akarok nagyot max 5mm. Kivegyem majd úszásnál vagy bent hagyhatom?

2013. aug. 25. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell kívenned mert visszanől.
2013. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az áztatás jót tesz neki.. Nekem legalábbis mindig kiesett fürdés után a tárgy amivel tágítottam. Viszont ha kiveszed,akkor nagyon hamar összehúzódik.
2013. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az 5 mm az hamar megvan. vegyél bele olyan tüskét amihez van 2 ilyen kis gumi karika akkor hátha nem esik ki.
2013. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem zavaró lehet úszásnál a tárgy, amivel tágítod, de ne vedd ki semmiképp, mert összehúzódik!
2013. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ha levegőzteted a lyukat, jót tesz neki. Az, ha meleg vízzel átmosod, serkenti a vérkeringést, szintén jót tesz.

Az uszodai klóros víz nem feltétlen, főleg ha épp tágítasz, és nem csak már viseled. Viszont sportnál ékszert viselni nem épp előnyös, inkább vedd ki (nem fog összemenni, max 1-2 mm-ert, de inkább az egészség nem?), és edzés után jól tisztítsd ki a lyukat, majd helyezd vissza bele az ékszert. Esetleg vigyél magaddal egyel kisebbet, hátha az kell majd, de nem garantált, hogy összemenne.

2013. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!