Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van más is aki szakállvágóval...

Van más is aki szakállvágóval szokott "borotválkozni"?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hogy hányan jöttek még rá hogy nullásra állítva úgy le lehet vele nyírni az arcszőrzetet, mint ha egy nappal korábban borotválkozott volna az ember rendes borotvával.
szept. 16. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
ezzel mindenki tisztában van, csak senki nem látja értelmét. ha már egyszer időt szán valaki a borotválkozásra, simaságot akar végeredményként, nem pedig másfél napos borostát.
szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem simaságot akarok, csak időnként muszáj tőle valamilyen módon megszabadulni!


Meg nekem egy kis borosta amúgy is jól áll és szerintem ezzel sokan vannak így.

szept. 16. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Korábban egyszerűen nullással végigtoltam az arcomat és a fejemet egyben, és kész. Nemrég vettem egy körkéses villanyborotvát, és azzal végzem ugyanezt a műveletet, így még sokkal jobb az eredmény.
tegnapelőtt 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!