Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pasim túlzásba viszi?

A pasim túlzásba viszi?

Figyelt kérdés

Minden fürdés után bekeni a testrészeit krémmel. Ez nem is baj, de az utóbbi időben külön a kezét, az arcára van két féle krém, a többi testrészét testápolóval, a legújabb, hogy vett egy nyolcadik krémet kb, amit a lábfejére kent fel. Megkérdeztem minek oda, hát hogy a sarka ne legyen repedt. Namost eddig sem volt repedezett a sarka, ami külön vicc, hogy külön egyesével a lábujjait is bekeni.

Mi történt a pasimmal, segítsetek!


szept. 8. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Fontos, hogy egy pasinak ne legyen sok szépségápolási terméke.

Gondolkodj el, hogy vele akarsz-e maradni

szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Sokan ölnénk ilyen igényes pasiért

Ha távirányítós autókat venne akkor meg az lenne a baj

szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy kicsit lehet metroszexuális, de az csak annyit tesz, hogy szereti a kozmetikumokat meg igényesebb magára mint az átlag. Ha minden egyéb igényednek megfelel, akkor ez mit zavar?
szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

2#

Én aztán biztos nem, inkább a távirányítós autók.


Egy férfinak legyen elég egy gyors zuhanyzás, dezodor és az alap dolgok

szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

4-es


A "sokan" kifejezés nem egyenlő a "mindenki"-vel. Azt, hogy neked mi jön be, nem kérdezte senki.


Szerintem semmi gond nincsen azzal, ha valaki igényes férfiként. Dicséretre méltónak tartom. Azzal viszont egyet kell értenem, hogy ha neked ez nem jön be vagy zavar, akkor nem kell ilyen emberekkel összejönni vagy beszéld meg vele.

szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Neked akar tetszeni ;)

Nincs ezzel baj, még mindig jobb mintha igénytelen lenne.

szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is fura lenne elsőnek, de ha igazán szeretem akkor megszoknám

Ugyanakkor van olyan barátnőm akinél tudom hogy ez szakító ok lenne mert ez kiábrándító lenne, és túl nőies egy férfitól az ő ízlésének.

szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem lenne fura. Nekem is minden testrészemre külön krém kell, arcomra is kétfélét, mert van az éjszakai és a nappali. Nincs ebben semmi különös.
szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pasim is szereti testápolózni magát, igaz csak egyfélével. Viszont ő szőrteleníti is magát mindenhol, a lábát és karját is, imádom hogy ilyen csupasz ő is. Nehezen is tudnám elképzelni, hogy a szőrös lábára kenje a testápolót. Nagyon finom puha baba bőre van frissen szőrtelenítve. :)
szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lenne furcsa hogy egyik napról a másikra történik de hamar hozzászoknék.

Érdekelne hogy miért változott meg ez most nála, de csak a kíváncsiság miatt. Plusz már tudnám hogy mit vegyek neki szülinapjára. Annyi krémközül lenne mit venni, mire utánpótolni. 😊

szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!