Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzásba vittem volna?

Túlzásba vittem volna?

Figyelt kérdés

A hajamat teljes erő bedobással elkezdtem növeszteni.


Törekedtem arra, hogy csak természetes anyag kerüljön a hajamra.. Ilyen pl a ricinus olaj.

Ezt pakolásként használtam kB 2 hetente egyszer, tojással és kókusz olajjal keverve.


Aztán tökmag olaj, borsmenta olajjal...


Revalid hajszesz plusz tabletta. Ezt kevés ideig...


A samponom ricinus olajat tartalmaz ugyanaz a balzsam is. De kipróbáltam idő közben az argán olajas sampont és balzsamot...


És ma, azt vettem észre egy fotón hogy hátul a forgómnál ahol választék véget ér kB 1 ujjnyi üres hely van, azaz kopasz folt 😭😭😭😭😭😭 de miért?? Ezek ártalmas dolgok???


2020. ápr. 16. 00:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom!😢 Lehet a sok olajtol kicsit lehyengült a hajad, nem pedig felerosodott. En azt tudom neked tanacsolni, hogy minel tobbet hagyd kiengedve, ne kosd fel, es most egy par napig inkabb ne moss hajat, esetleg vízzel. Utánna termeszetesen moshatsz, mivel muszáj, de ezeket a hajnovezto "kezeleseket" picit hanyagold, es picit hagyd, hogy visszaerosodjon a hajad, majd utanna újra elkezdheted. Nyugii nem lesz semmi baj! Alapbol van egy idoszak hogy hullik a hajunk kicsit!
2020. ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azon lepődnék meg, ha ennyi fos nem tette volna tönkre a hajad és a fejbőröd


Vegyél rá egy szimpla drogériás saját márkás “repair sampont és balzsamot)!

2020. ápr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Revalidnak semmi ertelme. Ha olvasol kremmaniat lathatod. En amit javasolni tudnek az egy jo minosegi sampon, balzsam es hajkondicionalo. (Davines vagy Milva termekeket nem tudom ismered e) Nekem nagyon nagyon elvolt torve a hajam, majd megfogadtam, hogy egeszseges hajam lesz kerul amibe kerul. 1 evig kb havonta vagattam belole, igy eltunt az osszes torott resz. Azota a derekamig er, hosszu, egeszseges hajam van. Plusz ha mindenkepp szeretned ezeket a pakolasokat akkor azt javaslom rizsviz+kokuszolaj. Ezt ugy hogy rizsvizzel befujod a fejborod es a hajad a vegere pedig kokuszolajat teszel, fel- 1 oraig rajta hagyod es lemosod. Elofordulhat, hogy mar annyi mindent tettel a hajadra hogy nem birta
2020. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg fogadom a tanácsot csak sima regeneráló sampont fogok használni balzsammal... Nagyon el vagyok keseredve, sose hittem volna hogy ezek ártanak hiszen természetes összetevők, de ezek szerint sok volt 😔
2020. ápr. 16. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
ezek főzésre valók nem hajápolásra!!
2020. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a ricinusolajtól. Dobtam is ki a francba.
2020. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!