Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár millis gépi egy hossz...

Pár millis gépi egy hossz hajnyírást tényleg főként csak azok kérnének, akik már kopaszodnak valamennyire?

Figyelt kérdés

Fodrász egyszer ezt mondta, amikor megkérdeztem a hajvágások árát.


Ez tényleg így van? Fiatal srácok nem nagyon kérik? Miért, a csajok nem szeretik? Vagy ronda? Vagy miért?



aug. 26. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez a buzz cut stílus.
aug. 26. 08:59
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én láttam ilyet még gyerekeknél, fiataloknál is.
aug. 26. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam kérni, mert akkor soká kell menni megint fodrászhoz (amikor pár centis lesz).


Meg sportolás után egy gyors zuhany és nem kell hajszárítással vesződni. (igazából akkor indulok el megint a fodrászhoz, amikor sokáig vizes marad a fejem)


És amúgy ja, hátul kopaszodok is. De a sport nagyobb motiváció volt.

aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem simára borotválni az egészet, de amúgy nem kopaszodom.
aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem csak ők kérik. Mellesleg ilyen sérót bárki tud vágni magának, vagy másnak. Nem kell hozzá fodrász.
aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5.

De akkor is inkább az idősebb korosztály választja?

aug. 26. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez meg pláne hülyeség, már ne is haragudj. Nem korfüggő.
aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7.

Nekem azt mondta, hogy a fiatalabb lányoknak eleve nem ez jön be, hanem valami "beletúrhatóbb", ami nem csak egy kis borosta, ezért nem is keresi sok fiatal srác...

aug. 26. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
En akkor megcáfolom, en csajként is pár millisre szoktam nyiratkozni :D igaz altalaban nem egy hosszra hanem nullásról indulva es fent “hosszabb”, hogy legyen fazonja. De tavaly nyáron nyirtak egyszer teljesen nullás kopaszra is, az is bejött
szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!