Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek egészséges, dús,...

Ha valakinek egészséges, dús, szép fényes, vastag szálú haja van, akkor melyik a jobb hossz?

Figyelt kérdés

1. Derék alá érő, majdnem érinti a fenék vonalát


2. Kissé mell alá érő


3. Kicsivel mell fölé érő


2023. febr. 17. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Az egészséges alatt pedig azt is értem, hogy egyáltalán nem töredezett. Jelenleg az első kategóriába tartozik a hajam lés dilemmázok, hogy levágjam e. Már 5 éve ilyen hosszú a hajam.
2023. febr. 17. 17:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágatnám le, viszont a te hajad, a te döntésed.
2023. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik jó lehet. Attól függ, hogy mennyit szeretnél vele pepecselni.
2023. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magasságtól is függ, egy alacsony lányon optikailag kifejezetten előnytelen ha extrém hosszú. Aki magas annak jól áll. A mell alá érő szerintem a leguniverzálisabb, az mindenkin jól néz ki.
2023. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha egészséges dús, vastagszalu, én biztos addig novesztenem míg magam után húznám a földön 😅
2023. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen, jelenleg csípőig (majdnem fenékig) ér. Szeretem is, kivéve mikor mindenben benne van... 😅
2023. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam egy hete. Nekem is alapvetően szép, egészséges hajam van, de sok éve kb. ugyanolyan és nem is az, hogy már nem tetszett, de szerettem volna egy kis változást, így vágás mellett döntöttem. Nekem derékig ért, most kicsivel mell fölé ér. Nem bántam meg, ha meg hiányozna a hosszabb haj, vissza tudom növeszetni.

Mivel neked hosszabb, elsőre a mell alá érőt választanám a helyedben, mert úgy érzem még bizonytalan vagy és ez nem lenne olyan hatalmas változás. Persze ha pont az a cél, akkor legyen a hármas opció, de a kettes biztonságosabb, kisebb eséllyel bánod meg, aztán ha szeretnéd, legközelebb tudod még rövidebbre vágatni.

2023. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez szerintem teljesen egyéni preferencia kérdése, nekem is hasonlóan dús meg vastagszálú meg szép hajam van, viszont nehezen kezelhető és random hullámos, ezért nekem az jött be legjobban hogy levágtam kb. váll fölé. válassz olyasmit ami tetszik meg kényelmes meg a stílusodnak megfelelő ^^
2023. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!