Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon pocsék állapotú...

A hajam nagyon pocsék állapotú, és nagyon pufi, hiába vasalom ki(nem gyakran csak egyszer vagy kétszer, de akkor sem lesz egyenes). Ismertek valami jó sampont, balzsamot, hajolajat vagy pakolást? Bármit amitől egészséges és szép fényes a hajatok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Most láttam pont ma egy reklámot, glisskur7, valami 7 mp alatt ható csodaszer... Ára is majdnem 3 ezer megneztem. Én ezt akarom kipróbálni, nekem is hasonló hajam van mint neked.
2021. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen hajvasalód van?
2021. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nullásgŕp, borotva.
2021. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keratinos hajegyenesítés. Fényesebb és simább is lesz, plusz az egyenesítő hatás a pufiságon is segít, hónapokig tart az eredmény (ha alapból nem göndör a hajad, akkor fél évig is simán jó).
2021. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg göndör vagy és minden egyenesítéstől rosszabb állapotba kerül a hajad. (A keratinos marketingfogástól is.) Szerintem próbáld ki a göndörkacaj.hu tippeit. :)

Én sls mentes sampont, Ziaja kecsketejes balzsamot és Makadámiás Hair Foodot használok és meg vagyok velük elégedve. Állítólag a lenmagzselé is hatásos. De fontos, hogy nem szabad fésülni a hajat hajmosás után, mert akkor szétesnek a csigák, és pufi lesz.

2021. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!