Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajat szeretnék,...

Raszta hajat szeretnék, azonban eléggé zsírosodik a hajam. Nem túl dús, de nem is kevés. Berasztázhatom? Elég régóta szeretném. Azt még nem döntöttem el, hogy az egészet szeretném-e, vagy csak néhány tincset.

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Fujj, gusztustalan mindenkin, mosni se lehet,csak egy gusztustalan zsíros, koszos összeragadt szőrcsomó lesz!
2010. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
ha igenytelen vagy ez a legjobb megoldas!
2010. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értelmi színvonalatok látom megvan...
2010. nov. 2. 15:26
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
gusztustalan!!
2010. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Istenem ennyi visszamaradott embert...

Nyugodtan berasztázhatod, igazából csak könnyebben összeáll, ha könnyen zsírosodik a hajad. Szerintem az sem baj, ha nem olyan sok hajad van, múlt nyáron csináltunk egy ismerősömnek, akinek pont ilyen típusú haja volt (nem sok,de nem is kevés és könnyen zsírosodó), vékony tincseket és mindenki szerint remek lett az eredmény:D + a rasztán nem látszik, hogy zsírosodik, ha rendesen van horgolva mindig szálkásnak tűnik.

A visszamaradott egyedeknek: a raszták is mosnak hajat, egyáltalán nem koszos, attól áll össze, hogy össze van HORGOLVA, tehát összecsomósodik belül a haj. 21/L

2010. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
fujjjjjj.......
2010. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

16.36

Így van.

ÉS mielőtt a sok nagyokos írkálja h fúj. nézzen a saját hajára. Állítom akik mind negatív dolgot írtak annak a fele agyon festett k*rva.

Nekem is volt rasztám nekem 2oldalt volt felborotválva mondjuk de úgy jó ha mindenhol raszta. Itt-Ott elég érdekesen néz ki.

Praktikus mert ritkán kell mosni és ha kell is v száraz samponnal v leöblíted és kinyomkodod belőle a vizet.

18/F

2010. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

18:11:


bocsi, tényleg festett hajam van, ami nem egyezik meg a qrvasággal, viszont amire írtuk, hogy gusztustalan, azt te is beismerted: ritkán kell mosni, és akkor sem vízzel. Szerinted ez mi, ha nem ápolatlanság? Egy összeállt zsíros nem is tudom micsoda..

2010. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*illetve samponnal
2010. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Nyuszifül

Vedd úgy h nem muszáj minden héten mosni. És ez még bőven nem árulkodik ápolatlanságról. Attól h neked az. és a kopasz összevissza nyírt. zselézett hajú b*zik jönnek be azt teljesen elfogadom.

2010. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!