Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Passzolna nekem sötétebb haj...

Passzolna nekem sötétebb haj pl fekete?

Figyelt kérdés

[link]

íígy néézek kii...

éés méég szerintetek divatos ilyen haj csak oldalra nyíírva vagyis inkább úgymond ferdén?


2010. nov. 1. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

csini frizura ,max tépesd meg egy picit a fufrudat a változás kedvéért A

fekete tuti jól állna , de jól gondold meg .. nehéz váltani utána :) Nekem is fekete a hajam 20/L

2010. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj szőke. :) Jól áll, és ha befesteted feketére, akkor ha majd nő le, és nem lesz időd/pénzed/kedved 3 hetente fodrászhoz menni, festegetni, akkor elég csúnya tud lenni. De ez csak az én véleményem. Viszont oldalra nyírva, ahogy te fogalmaztál, szerintem jól állna.

Egyébként tetszik a telód. :D Tökjó. :)

2010. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

amúgy ez is festett haj.. :S

eredetileg olyan sotétebb barna vagyok...

amúgy úgyis az lesz a véége ha picit sotétebbre festem hogy visszafetsme szokere :) mer aki szoke az nehezen tud vááltani máásra :)))

köszi amúgy:)

úgy gondoltam oldalra nyíírni..hogy elol van a frufru vagy dőlve megy le...:D ááá nemtom megmondani hoyg gondolom:)

holnap megyek fodráászhoz tuti kiprobalom ugy..max leno:)

2010. nov. 1. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:

a legjobb kinézetet elérheted úgy,h. először lebarnulsz kicsit..kreollra..nem feketére(ronda)de ne is légy fehér..és még szőke haj mellett..meglátod mennyire illene hozzáá(nagyon nem)..

és ha nem, akkor befested sötét barnára ahajad:P

az nagyon cicás, divatos, ha vlki úgy ötlözik, barna bőrű és sötét hajú..most úgyis a sötétbarna haj megy ;)

2010. nov. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

aztán ha az oké, akkor jöhet a fekete.de átkell gondolni, mert énis barna hajú voltam.jött egy hirtelen fellángolás afekete haj iránt, aztán meg szidtam magam,h. nemgodnoltam át, mert szőke kellett(azóta is az van)..és szépen tönkretettem az egészséges, hpsszú hajamat:D

annyira,h. már nem is nő..

2010. nov. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyébként szexibb lennél, és akár kis bombázó is lehetnél, ha kicsit alakodon változtatnál :)

nem bántásképp.Nem vagy ronda, de jobban néznél ki szép vékony testtel :)

csak egy kis mozgás, aerobic zenével(még élvezed is, ha szeretsz táncolni..gondolom igen:D)..és este hat után főttkaját ne egyél :) hanem egy cukormentes zöldteát ;)

2010. nov. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól áll a szőke, én mondjuk nem tudlak feketén elképzelni. Az nagyon durva váltás lenne nem?:S Ha mindenképp változtatni akarsz, válassz egy világosbarna árnyalatot. Lehet sápasztani fog. De én a helyedben csak a frufrumon változtatnék, tépesd meg és szárítsd oldalra:)
2010. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csini vagy, a lábaid kimondottan jók!!! És egyáltalán nem lehet rád azt mondani, hogy nem vagy vékony. A derekadon van egy icipici felesleg, de pár év és magától eltűnik, ahogy vége a kamaszkornak, hiszen látszik, hogy alapból vékony testalkatú vagy.

Jól állna a fekete, ha mondjuk barna szemed van, esetleg sötétzöld.

2010. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne festesd feketére! Egyrészt nem tudsz megszabadulni tőle, másrészt öregít.

Ha kék/zöld szemű vagy akkor középbarna:

[link]


ha barna szemű vagy, akkor sötétbarna:

[link]


De azt is elárulom, hogy ebből a szőkéből nagyon nehéz sötétet csinálni, mert szinte minden színt pár hajmosás után ledob!!!

ha mégis unod ezt a világos színt, akkor vegyél először világosat, pl. közép opálszőkét, és fokozatosan sötétítsd. Ha mégsem tetszik picit sötétebben akkor még könnyebb átvilágosítani.

De szerintem a feketét is simán lerúgja a szőkéd.

26.L

2010. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell lefogynod! Vékony vagy! És tényleg a derekadon van felesleg,de az lejön magától! :) Nekem is ilyen volt! Na hello!
2010. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!