Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Intim területen mivel...

Lányok! Intim területen mivel szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés

Konkrétan a fenék rész érdekelne

Sajnos régen elkovettem azt a hibát hogy leborotváltam és most sötétebb és erősebb is lett

Ráadásul mindig kipattog utána és nem szép látvány már bikinit sem veszek fel inkább.

Nem tudom hogyan tudnám helyre hozni mert ilyen erős szőrzetnél már a gyanta nagyon fájna.

Sajnos sötét szőrrel lettem megáldva így muszáj volt valamit kezdenem vele de még nagyon fiatal voltam és szégyenlős hogy elmenjek gyantáztatni.

Most meg már azért nem szeretnek mert nagyon erős lett



júl. 26. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Semmivel, nem tett jót sem a bőrömnek, sem az aranyeremnek.
júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Gyantáztatom. Nem papírgyantával, hanem kenőssel! Ami nem tapad annyira a bőrre. Érzékeny a bőröm, de ez nekem jól beválik. Utána azért bőrnyugtató krém kell rá.
júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus gyantázza. Nekem csak ez vált be.
júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borotva
júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
Gyanta, mivel nagyon jól kiritkul tőle a szőr, nem szúr vagy viszket amikor visszanő.
júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Veet szortelenito krem
júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!