Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek, hogy használjátok a...

Hölgyek, hogy használjátok a phillips one blade elektromos borotvát intim területeken?

Figyelt kérdés
Ahogy nézegettem a kérdéseket többnyire csak férfi tapasztalatokat találtam. Most vettem nemrég a borotvát és kicsit azért félek. A szemérem ajkaknál mennyire biztonságos? Hogyan lehet egyenletesen borotválni? Vannak részek ahol egész sima lett de máshol hosszabb maradt a szőr.

jún. 30. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

"többnyire csak férfi tapasztalatokat találtam"

Azért mert férfi borotva. A nők nőit használnak

jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele, de az esetek 80%ában a nők is férfi borotvát használnak mert kíméletesebb a bőrhöz és nem csak az elektromos borotvára gondolok hanem a több pengésekre is pl.
jún. 30. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A one blade a rezgőkéses borotvák közé tartozik. Ahol meg tudod feszíteni a bőrt, ott alig érezhetően rövidre vágja, ahol viszont nem tud rendesen felfeküdni a szitás rész, ott hosszabb marad. Nekem az arcomon is ez történik. Az állam alatt sosem teljesen sima.

Egyébként fiúként most kezdtem el használni barátnőm IPL gépét. Neki bevált és úgy látszik nekem is jó lesz.

jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a választ. Az ipl nem fáj? Én csak a lábamra használtam eddig és amit biztonsági borotvával borotválok és ahol véletlenül maradt a szőr ott jobban csíp. Úgy olvastam hogy a one blade hagy egy nagyon rövid szőr hosszt. Nem úgy mint a többi borotvák
jún. 30. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy olvastam hogy a one blade hagy egy nagyon rövid szőr hosszt. Nem úgy mint a többi borotvák"

Hát persze, hiszen a hagyományos borotvánál a kés közvetlenül érintkezik a bőröddel, az one bladenél viszont a kés és a bőr között ott a szita.


IPL: Nem vészes, egyhén csípő érzés a villanás.

tegnapelőtt 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm on bladet használ,erős és sok szőre van,neki bevált.
ma 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!