Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés, miért van ez?

Szőkítés, miért van ez?

Figyelt kérdés

Már régóta szőkítgetve van a hajam időnként, de sosem érte még el a kívánt eredményt. Azt az igazi fehéres hamvas platinaszőkét. És hiába világos így is a hajam, egyszerűen valamiért nem akar rendesen kiszőkülni.

Most legutóbb voltam fodrásznál, világosabb lett mint volt de nem az igazi. Úgy döntöttem veszek szőke hajfestéket és azt ráfestjük itthon, úgy voltam vele nagyon nem lehet azzal elrontani. 3 doboz alfaparf iced platinum árnyalatú hajfestéket használtunk, a tetején átmentem rajta fésűvel hogy ne egybe legyen az egész rákenve, mert nem akarom hogy csúnya feltűnő legyen majd a lenövés. Szép lett amúgy az eredmény, világosszőke lett, de még mindig nem az igazi. És azt vettem észre már nem először, hogy pár nap múlva elveszti azt a világos színét úgymond elkezd visszabarnulni megint, mintha nem is kentünk volna rá semmit és ugyanolyan lenne mint volt. Nem értem miért van ez :(

Használok hamvasítót, minőségi termékeket. Blondme hamvasító sampont, professzionális hamvasító balzsamos sprayt, amit ugye nem kell kiöblíteni, stb. Nem tudom hogy most én rontok el valamit vagy miért van ez. Mit kéne csinálni hogy végre szép fehéres szőke legyek?



júl. 23. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk az eredetit elfogadni, és max. 2-3 árnyalatnyit változtatni.

Valójában sokkal kevesebb nőnek áll jól az iceblonde, mint amennyi azt hiszi. Teljesen természetellenes, mű.

júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajfesték sosem fog olyan világosra festeni ami szinte fehér színű lesz, és főleg nem lesz tartós.

A fehér, jég szőkéhez szőkíteni kell a hajat 10-es színmélységig, majd ezt a szőkítési alapot árnyalni valamilyen tonerrel (T21, T01, T11 stb.) hamvas árnyalatban.

Meglehet, hogy a fodrászod nem ismeri a szőkítési alapokat, nem hagy elég hatóidőt, vagy rossz színárnyalatot választ.


Üdv, egy fodrász

aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!