Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vattakorong helyett az...

Ha vattakorong helyett az ujjaimmal viszem fel a tonikot, utána kezet kell mosni (vagy vízzel öblíteni), mielőtt bekrémezném az arcom?

Figyelt kérdés

arclemosó - tonik - krém


Eddig vattakorongot használtam a tonikhoz, de szeretnék kicsit környezettudatosabb lenni



júl. 14. 22:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: Értem, de neked nem rossz érzés úgy belenyúlni a szérumba, hogy a tonik maradványai ott vannak a kezeden/ujjaidon?
júl. 15. 16:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Cseppentősek a szérumjaim, de nem marad a kezemen tonik, beszívódik, ahogy az arcomon is. Elpaskolgatok minden maradékot a karomon/kezemen.
júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy én csinálom rosszul, mert elég sok marad a kezemen. Te az ujjaid végére vagy a tenyeredbe raksz a tonikból? :)
júl. 16. 16:25
 14/18 anonim ***** válasza:
Tenyerembe locsolom, mint a srácok az arcszeszt. De ahogy elpaskolom, főleg szem alatt, orr mellett, azt ujjal csinálom.
júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy, hogy olyan tonikot használsz, ami hagy ilyen "van valami az arcomon" érzést? Azt a kezeden is érzed.
júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmi. Nekem utána jobban esik kezet öblíteni, bár így a vizet pazarlom :P
júl. 16. 19:13
 17/18 A kérdező kommentje:
Hadd kérdezzem meg, te milyen tonikot használsz?
júl. 17. 11:49
 18/18 A kérdező kommentje:
#15 szóval ha ilyen tonikom van, és az ujjaimmal viszem fel, akkor jobb, ha kezet mosok utána, ugye?
júl. 28. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!