Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki otthon csinálja magának,...

Aki otthon csinálja magának, írjon pls! Azt szeretném, ha körben vízszintesen egy vonalban lenne a hajam. Hogyan vágjam le, hogy az eredmény jó legyen? Instrukciókat akár írásban adjatok legyetek szívesek, erről szóló videók is jöhetnek! Thx!

Figyelt kérdés
Hajvágás otthon. Lépésről lépésre.

júl. 9. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen hajam van, sima, egyszerű, egyforma hosszú elöl-hátul. Úgy szoktam nyírni, hogy a hosszát olajjal bekenem (hajolaj, vagy ha az nincs, akkor kókuszolaj vagy oliva is megteszi, de szerintem ha bevizezed, pont ugyanilyen hatása lesz), kifésülöm egyenesre, elválasztom középen, előre húzom, újra megfésülöm a két szétválasztott részt, az állam alatt egy hajgumival copfba fogom elöl, a nyakamnál. Ezután újra kifésülöm a hosszát, és a végén egy fésűt végighúzok a teljes hosszán, egészen addig, amíg le nem szeretném vágni, a fésű mentén levágom a hosszát, majd pár tincsenként elvékonyítom a végét, úgy, hogy az ollót függőlegesen tartva piciket belevágok. Ezután megmosom a hajamat.
júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen levágom neked ingyen, és utána igazítani már könnyebb egyedül :) írj ha érdekel
júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valamiért nem tudsz, vagy szeretnél élni a 2-es kedves ajánlatával, akkor amúgy egy rahedli tutorial van fenn pl. youtubeon is. Az se baj, ha nem beszélsz idegen nyelvet, eléggé egyértelműen mutatják, hogy mit csinálnak.

Olyanok is bőven vannak, ahol félrement a dolog, egyrészt nagyon szórakoztatóan tudják bemutatni, másrészt lehet belőle tanulni, hogy mit rontottak el, és akkor te azt nem követed el.

júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok, elnézést, hogy tegnap nem tudtam válaszolni.

Zöldek mentek.


Kedves #1! Nagyon köszönöm a részletes leírást, örülök, hogy te meg tudod csinálni egyedül! 🙂😉 Még nem mertem belekezdeni, de már többször elolvastam a leírást - és közben többször kivert a víz - hihi - gondolván, hogy ezt én nem tudom megcsinálni... 😐

De még nem adtam fel! És ezer hála, hogy leírtad, KEDVES vagy!


Kedves #2! Élnék a lehetőséggel, igazán fantasztikus vagy, komolyan, hálás vagyok és örülök, hogy vannak ilyen kedves, rendes, segítőkész emberek, de kétlem, hogy meg tudnánk oldani egy találkozót. Bp-i vagy? (Én nem... 🥴)


Kedves #3! Neked is nagyon köszönöm a tanácsokat, sejtem, hogy vannak a videómegosztókon a témában videók, csak sajnos nincs most sok időm erre.

Az is nagy igazság, hogy mások hibáiból is lehet tanulni.


Nagyon rendesek vagytok! 😙😙😙🙏🙏🙏💖💖💖

júl. 10. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, mennyit akarsz vágni? Ha parázol, gondolj arra, hogy ez "csak" haj. Visszanő. Nem a fogadat fogod kihúzni, nem tudsz olyan hibát elkövetni, amit az idő ne oldana meg.

Egyszer levágtam a hajamat állig érőre (tetvet kaptam egy fesztiválon, és a rövid hajból könnyebb volt kiszedni), kb. három év volt, mire visszanőtt fenékig érőre. Azóta ilyen hosszú a hajam, de akkor olyan jót tett neki a frissítés, nem volt utána évekig elvékonyodó fonat, vagy ilyesmi, hogy most, hogy megint vékonyabb a vége, mint a töve, gondolkozom azon, hogy lehet ismételni kellene.

júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!