Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A növényi eredetű, természetes...

A növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmazó hajszínezőket száraz vagy nedves hajra érdemes felvinni ahhoz, hogy a készítmény stabilan és egyenletesen befogja a hajat? Hogyan érhető el a legjobb eredmény?

Figyelt kérdés

Vannak ősz hajszálaim is.


Nem feltétlenül az érdekel, ami a dobozra van írva, hanem a személyes tapasztalatok!



jún. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha henna, akkor enyhén nedvesre, aztán befóliázni.
jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen: Cultivator's Organic Herbal hajfesték - Deep Chestnut, 100 g.

[link]


Erről tudsz vmit?

jún. 20. 21:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Összetevők: Henna, Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powderphyllanthus emblica fruit powder ‎Ziziphus Spina-Christi LeafEucalyptus Globulus Leaf Powder Aloe Barbadensis Leaf Powder Curcuma Longa Root Powder Chamomilla Recutita Flower Powder
jún. 20. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez henna meg indigó összekeverve pár más anyaggal, aztán becsomagolva. De ja, úgy mûködik mint a henna meg az indió alapjáraton.


A meleg meg a fóliázás biztos segít neki, de hogy ez a bizonyos termék milyen jó, nem tudom.


Illetve ezek a növényi hajszínezők pont olyanok mint a zöldfűszerek, minél frissebb, annál potensebb. Hogy ez az adott doboz ami neled otthon van hány évet állt a polcon, milyen körülmények közt, azt senki se tudja.

jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4. Köszönöm a tanácsokat! Tegnap vettem a terméket. Nemrég érkezett az üzletbe, még ki sem volt téve a polcra, hátulról hozta elő az eladó hölgy, amikor kérdeztem, hogy van-e növényi hajszínező. Nálam tegnap óta van, annyi biztos. :) A lejárati dátuma: 2025. december.
jún. 21. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gondoltam, hogy ez előtt mennyit ült valami konténer hajón vagy raktárban, milyen meleg volt stb.


Illetve hogy az adott növény éppen milyen évjárat, mennyi esõt, napot kapott az adott évben. Ezek mind változtatnak azon, hogy milyen potens egy herba.

jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó. Nemsokára kiderül. :)
jún. 21. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!