Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes hajszínező...

Milyen természetes hajszínező van ,ami befogja az ősz hajszálakat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akármilyen festékkel volt festve a hajam, mindtől tönkre ment mert göndör és vékony szálú, száradásra hajlamos. Henna is kizárt, mert az is elnehezíti, aztán letörik.

Curry pakolast és fahéjat próbáltam eddig. Heti 2x alkalmazom, de az ősz az ősz marad.

Évek óta hosszú hajat szeretnék, de a festékek miatt vállig érőre tört le most , pedig jó hosszú volt már. Kímélő festekem volt , hosszán csak pár percig hagytam ,színt frissíteni. Mégis letört nagyon sok.

Nekem nem áll jól a vállig érő haj , rövid se ,ezért vagyok ideges, hogy végre hosszú volt és megint másfél év, mire visszanő. Festeni nem szeretném, de van már ősz hajam, nem kevés. Régen a melírtól is tört és száradt a vége.. Az sem megoldás.


2022. febr. 7. 08:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!