Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik termékek extra erős,...

Melyik termékek extra erős, és sokáig tartó jó illatú tusfürdők? mik a legjobbak?

Figyelt kérdés
ami nagyon jó illatú, és sokáig kitart
júl. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semelyik nem tart sokáig, de nem is kell nekik, arra ott van a dezodor + parfüm.


Amúgy férfi vagy női tusfürdő a kérdés?

júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pasi vagyok, de ott van pl: lush arra azt írták hogy sokáig érezni, és frissen tart. most nyáron ez jól jönne. ha van olyan amelyik jobb a többinél. akkor azt venném
júl. 3. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, mindenkinek.
tegnapelőtt 01:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami sokáig érezhető abban kemény vegyianyagok vannak, s azt ne akard.


S mondok egy tippet még: jobb ha hagyod saját természetes illatodat, amit hormonjaid határoznak meg.


Főleg, ha randizo, csajozol, mert akivel passzolsz biológiailag is az édesnek fogja érezni az illatodat.


Brutálisan begerjesztő tud lenni.


De volt olyan is, akit úgy löktem el magamtól, mert számomra az ő illata taszító volt.


Ez a hormon illat kulcsfontosságú a jó szexhez is!


Amikor szingli voltam, mindig megkértem a srácokat, hogy randira ne kenjenek semmilyen illatos dolgot magukra.

Sőt, az illatos dolgokkal is elronthatod az esélyedet valakinél.

tegnapelőtt 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!