Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan csúnyának érzem magamat...

Olyan csúnyának érzem magamat hogyan legyek szebb? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval olyan csúnyának tartom magamat...

Olyan körte fejű kerek fejem van... a "pofim" olyan kis duci mindig és körte alakú, van rajtam néhány kiló felesleg és a cukortól is feltűnt hogy felpuffad ott és csak akkor megy le ha 1-2 hetig nem eszek cukrot és annyira előnytelen... az ajkaim azok szép nagyok, mindig dicsértek érte hogy sokan irigykedhetnének érte... az orrom átlagos egyenes... a szemem olyan férfias szerintem nem az a szep nőies és mellé sötét barna, nincs sok pattanásom de mostanában a táplalkozas miatt előjott nehany... a hajam iszonyatosan dus, a kozep gondor es szaraz es ez is nagyon zavar, mindig szetall ha fesulkodok.. a fogaim iszonyatosan csalek, kb 1 honapja van fogszabim, amivel remelem hoy tobb onbizalmat kaphatok.. csak az az 1 baj hogy a 2 elso metszo fogam olyan nagynak látom.. mondjuk az se jó ha kicsik és mar latszik az innyem...

17L

166cm kb

58kg



júl. 1. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejossz! Nme vagy csunya!
júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak pasit keres...hajra fiuk!
tegnap 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!