Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenyitattam a hajam géppel...

Lenyitattam a hajam géppel 1,5 millisre egy hete (csaj vagyok), de máris túl hosszúnak látom. Nem szeretnék hetente fodrászhoz járni, gondoltam veszek egy hajnyírót.Van aki nőként magának nyírja?Milyen géppel és hány naponta? Mennyire nehéz a nyírás?

Figyelt kérdés

jún. 30. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen nyírnálak 😁
jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén lány, de csak tarkómat szoktam felnyírni géppel. Vettem egy wahl trimmert és hetente letolom két tükör segítségével. Kell figyelem hozzá, de nem bonyi
tegnapelőtt 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Körkéses borotvával szedem le minden nap a borostát a fejemről. Egyáltalán nem nehéz, nagyon gyorsan szoktam végezni az egésszel. 31, N
tegnapelőtt 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem nehéz nyírni magadnak főleg nem hogy mindehol egyforma hosszú. Azt javaslom hogy magadnak inkább nyírd le 0.5mm-re. Sokkal jobb érzés így pár napot tudsz vele húzni
tegnapelőtt 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!