Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom megőrizni a...

Hogyan tudom megőrizni a festett hajam színét minél tovább? Lehet az a hajam "hibája" hogy nem tartja meg a festéket?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer festettem a hajam festékkel és nem szinezővel, de három négy hajmosás után már alig látszott. Ez volt a nagyon sötét kékkel is nem csak a barnával. Sötét szőke/világos barna hajam van, eddig csak az alsó felét (nem a végét hanem a tarkónál ami mostanában divat volt) festettem, de most az egész be lett festve bordóra. Most mostam meg negyedszerre és csak a tövén maradt bordó, de az se az az igazán erős mint ami az elején volt.

Szőkítésre is volt már festve és az is visszavilágosodott a szőkített árnyalatra.

Most használtam szinvédő balzsamot a syoss-tól, de kicsit szkeptikus vagyok vele mert a hamvasító balzsam se használt csak a sampon.



jún. 29. 12:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

“A hajhagymák mióta elhalt szaruk???“


A hajhagymát mióta fested be????

A hajfesték nem jut be a bőr irha, illetve bőralja rétegébe, ahol a hajhagymák tartózkodnak.

A hormonok a haj NÖVEKEDÈSÉRE, és HULLÁSÁRA vannak hatással, nem a hajfestékre, amit az elhalt részre kennek.

tegnapelőtt 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a dauerolásról van tapasztalatom. Amiket ott leírtam, azok a tények. Csak feltételezem, hogy a menstruációs ciklus hatással van a festésre is. Csak próbáltam segíteni, adni egy lehetséges támpontot, de te itt neki állsz vitatkozni, meg kötekedni.

Tudod mit? Legyen neked igazad! További szép napot/éjszakát! Nem vitatkozom galambokkal!

tegnapelőtt 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!