Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit teszel, ha elrontja a...

Mit teszel, ha elrontja a fodrász a hajadat?

Figyelt kérdés
Ma voltam fodrásznál, és valami borzalmas lett a végeredmény. Én összevesztem a fodrásszal, de ahogy mesélem ennek-annak, mindenki azt mondja, túllőttem a célon.

jún. 28. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Csendben maradok, fizetek majd távozom. Oda nem megyek többet.
Szóvá teszem, de fizetek, és nem megyek oda többet.
Megbeszélem a fodrásszal, hogy ez nem jó, valamit csináljon még vele, fizetek a munkáért.
Összeveszem a fodrásszal és nem fizetek a munkáért.
Nem tudom mit teszek, a pillanat hozza.
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magamba nézek, hogy világosan elmondtam-e, hogy mit szeretnék. Ha amit elmondtam, úgy is lehetett érteni, amilyen a látható végeredmény, akkor úgy veszem, hogy az én hibám.

Ha a fodrász konkrétan elrontaná hajam, pl. belevágna, leégetné hajam, stb., azt szóvá tenném, és megbeszélném vele, mi legyen. Pl világosította úgy a hajam egy fodrász, hogy vörös lett, pedig kimondottam azt kértem, ne legyen vörös. Aznap már nem csináltunk vele semmit, de szóvá tettem és ő is látta, hogy nem frankó. A javításhoz felkelt "miattam" extrém korán később ugyanazon a héten, és anyagárban megcsinálta. Nekem ez korrekt volt. (A fodrász egyébként pályakezdő volt, de volt a szalonban mesterfodrász is, kérdezhetett volna tőle még a rontás előtt, hogy hogyan csinálja.)

jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Leqva anyáztam. Írtam azóta 3x bejelentést a navnak és az önkormányzatnak hogy nem ad számlát,blokkot. Mindegyik alkalommal kimentek ellenőrizni és kapott büntit. Még vagy 5x tuti beírok a szép kis mullet miatt amit csinált nekem...
jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Onnantol csinalom magamnak.
jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem még szerencsére nem fordult ilyen elő, évek óta ugyan oda járok, ráadásul elég gyakran. Szerintem a fodrászom már csukott szemmel is tudna nyírni. Viszont ha valamiért elrontaná, akkor tuti hogy letolatnám valami rövid buzz cutra. Szerencsére gyorsan nő a hajam és alapból nem túl hosszú a frizurám. Pár hét alatt visszanőne. Ha nő lennék, akkor fogalmam sincs mit csinálnék. Akkor tuti nem nyíratnám le rövidre, hanem megpróbálnék ott helyben alkotni a fodrásszal valamit hogy vállalható állapotba hozza a frizurát.
jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!