Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fodrász elrontja a...

Ha a fodrász elrontja a hajad, akkor is kell fizetni?

Figyelt kérdés
Vagy nem elrontja, csak nem olyanra csinálja, mint ahogy te kérted. (pl túl rövidre vágja, vagy máshogy, mint ahogy megbeszélted vele) Nem akarok bunkó lenni, meg finnyáskodni, de mégis csak az én hajam meg az én pénzem. Ti mit csinálnátok, szó nélkül kifizetitek, hátha máskor jobban csinálja, vagy megemlítitek neki, hogy hát azért ez nem így volt megbeszélve.
2010. nov. 8. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
kifizetném és megmondanám hogy nem erre számítottam. + másik fodrászt keresnék
2010. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ha kis szalon és nem 6személyes nagy szalon akk nyugodtan szólhatsz neki diszkréten. pl így: "Ne haragudjon meg de ezért nem fogok kiadni pénzt nézze meg h köze nincs ahhoz amit mondtam"

Ha fiatalok vagytok ez esetben tegezni lehet.

Én mivel olyan vagyok h figyelek a kezére nézem mennyit vág stb. ha látom h már megered a keze szólok neki.


De 1 öreg nő a fodrászom hozzá járok így 2évente v ahogy bírja a hajam leginkább ápolási szereket szerez én meg kifizetem neki. Vágni ritkán vág akk is csak igazít 4éve már h ugyanazt a hajat vágja.

18/F

2010. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
én fodrász vagyok. a baj ott szokott lenni, ha nincs jól elmagyarázva valami. pl nekünk nincs is olyan a szótárunkban, hogy tépett, vagy hogy szivott, pedig nagyon elterjedt. na mindegy, ezt csak kiegészitésként, szóval ha jól magyarázod el egy fodrásznak, hogy mit szeretnék,akkor az olyan lesz. ne lásd egyoldaluan a dolgot, ő nem varázsló, hanem ember, miért csinálna szándékosan mást mint amit mondasz neki? a másik amikor irreális kivánságokkal állitanak be a vendégek, és tényleg azt várják, hogy olyan legyen a hajuk mint jennifer anistonnak. ugye érted? ő elvégzi a dolgát, ki kell fizetni.
2010. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17.39es

Nálatok a tépett hajnak mi a szinonímája?

2010. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor hogy mondjuk hogy "tépettet akarunk"?
2010. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lefelé hosszabbodo
2010. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!