Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyúan hullik a hajam. Mi...

Iszonyúan hullik a hajam. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Ezek az ilyen olyan csoda vitaminok nem érdekelnek, nekem sosem segitettek. Régebben vasaltam a hajam meg festettem is, most csak nagyon lightos festéket használok mert itt ott őszülök. A vasalás az max havonta 2-szer van, szóval csak felkotom vizesen a hajam ,mert ha nem vasalom,nem is szárítom meg. Oldalt férfiasan kezdtem el kopaszodni, pedig a pajzsmirigyem rendben van. A vas is oké a suervezetemben meg a bilirubin is ,vagy mi van összefüggésben a vassal. Szóval nem értem . 4 hónapja szültem és egy hónapja van ez. Már félek hajat mosni, mert marokszàm jön ki a hajam. Amúgy vállig érő és eléggé dús ,de már észrevettem, hogy a copfom is vékonyabb. Nem tudom, sokat idegeskedek a babám miatt az elmúlt időszakban, hogy az okozhat-e ilyen tüneteket. Na de a lényeg, hogy valami házi praktika ami nektek tényleg bevált, akár valami pakolás ,akármi van, amitől némelyest rendeződik a helyzet? Mondom, a vérképem tök oké, a hormonok is.

jún. 14. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedj A-vitamint, az jó a hajnak.


[link]

[link]

jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"felkötöm vizesen" Ez baj.
jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es már akkor hullott a hajam mikor elkezdtem nem szárítani és felkötni vizesen LAZÁN.

1-es! Köszi!

jún. 14. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy teljes körű vérképre.
jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez a szülés miatt van. Ha szoptatsz is, akkor főleg rá segít. Ha kiürültek az extra hormonok visszafog állni a normálisra.
jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!