Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni az elrontott...

Mit tudok tenni az elrontott hajammal festés szempontjából?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy új fodrásznál, költözés miatt váltottam. A szokásos világos szőkét szerettem volna, de kértem, hogy ne legyen sárgás. Mondta, hogy akkor le kell szivatni festés előtt. Meg is csinálta, aztán utána rákente a maga által kikevert festéket, ami egy szinte fehér hajat eredményezett. Ez ott az üzletben annyira nem is tűnt fel, az erős megvilágításnak tudtam be, csak mikor hazajöttem és megnéztem az előszoba tükörben, akkor láttam. Iszonyat, ahogy kinézek így, öregít és csúnya, olcsó ribi hatást kelt.

Ma este bekenhetem egy sötétszőke színű festékkel, anélkül, hogy szétcseszném a hajam? Járt már valaki így, és mit tett?


jún. 6. 16:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Természetesen kerestem a fodrászt is, de nem veszi fel a telefont.
jún. 6. 17:11
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit, mert egyrészt a fodrászhoz kell visszamenned, holnap reggel, idöpont nélkül, hogy javítsa ki, másrészt ha valamit is rákensz, többé nem foglalkozik vele, harmadszor meg jó eséllyen tönkreteszed ahajad és nem is lesz elfogadható az eredmény.
jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!