Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jön ki első hajmosásnál...

Miért jön ki első hajmosásnál a festék a hajamból?

Figyelt kérdés
Sziasztok!1 hete voltam fodrásznál balayage festésen és tegnap mostam először hajat és konkrétan kijött a festék a hajamból.Már a harmadik fodrásznál járok és mindig ugyan azt kérem(barna hajból szép balayage szőke ami nem csibesárga hanem szép hamvas,fehéres)viszont mind a 3 alkalommal kijön 1-2hajmosás után a festék és csak a sárga kiszőkített haj marad,ahova azt a szőkítő krémet kenték(nem értek hozzá).Mitől lehet?Akárhányszor megkérdeztem tőlük mindig valahogy kikerülték a kérdést és inkább azt válaszolták rá hogy barna hajból nem lehet olyat elérni.Őszintén ha megyek edzőterembe,városba,buliba,vagy csak ülök a buszon a lányoknak tök szép a hajuk,hamvas.Mielőtt irnátok hogy kérdezzem meg tőlük hova járnak,már megkérdeztem ÉS!Volt olyan lány is akinek szintén barna a haja és még a platinaszőkét is el tudták érni nála.Én meg csak vágyakozom a szép hamvas hajra de sose tudják elérni.Őszintén nem tudom mit csináljak,vagy csak hulye vagyok és átvernek de nem reális ár a 40000Ft úgy hogy másnapra kijön.Mit tegyek?A hajammal van a gond?

#balayage #Kijönahajamból #Ajánljatok egy jó fodrászt
jún. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel mosod a hajad?
jún. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fodrász vagyok többek között.

Igen, az első, amit már kérdeztek, hogy mivel mosol haját.

Második. Hányas a kiindulási alapod? A természetes hajszíned. És ezt hányasra szeretnéd? Ha nem tudod a fodrász színskálát, akkor Google.

Nem értem, hogy ha mindig barnából szeretnél balayage szőkét, ezt hogy kell elképzelni. Levagatod a szőkét egy idő után, és szinte elölről kezdődik a folyamat?

Azt tudnod kell, hogy mindenkinek teljen más az alaphajszíne, a haja minősége, a haja állapota, és a haján végzett folyamatok mennyisége, milyensége.

Tehát hogy Mancikának elérik a platinaszőkét az edzőteremben, az egyaltalán nem lényeges a te szempontodból.

Tehát milyen a te hajad állapota? Erős szálú, ellenálló? Dús, vagy ritka, hány árnyalat van az alap és a kívánt szín között, milyen hosszúságú?

jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Londa professional deep moisture samponnal mosok hajat,a fodrászom ajánlotta,ő is ezt használta rajtam.


A stilusmentor oldalan talaltam egy szinskalat,az alapjan:7/03ból szeretnék 8/16ot(nem tudom hogy egyaltalan jól irom e)



Nem,ez 3 eves folyamat,3fodrasznal jartam es toluk kertem ugyan azt(ugye egy ido utan besargul,leno a haj es frissiteni kell a balayaget)Ugy ertettem hogy tudjak hogy barna a hajam es egy vilagos szoket szeretnek elerni ami nem sarga.


A szokitesek es a vasalas miatt a hajam vege mar toredezik,vekonyabb szalu es dus hajam van,mellkasig ero

jún. 3. 11:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont amilyen szint kaptam az a 9/0.Mikor kijottem a fodrasztol azt a szint kaptam amit kertem,viszont elso hajmosasnal kijott es a kiszokitett balayage szine most 9/0,ami szamomra sargas.Oke hogy ott elvegezte a dolgat viszont kijott belole es otthagytam annyi penzt.
jún. 3. 15:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!