Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zárt komedók, problémás...

Bkk kérdése:

Zárt komedók, problémás arcbőr, milyen hatékony kezelési módok vannak, amelyek tényleg beválnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves srác vagyok. Hozzáértők segítségét szeretném kérni, mert sajnos innen-onnan kapok infókat bőrápolás témában, de hozzáértő emberrel még nem nagyon találkoztam. Van egy olyan problémám, hogy az arcbőrömön rengeteg zárt komedó található. Voltam bőrgyógyászhoz is vele, aki felírta medinac nevű gyógyszert számomra, amit 4 hónapja szedek. Mellé használok zindaclyn kenőcsöt, illetve hámlasztónak skinoren krémet. Eddig semmilyen pozitív irányú változást nem tapasztaltam. A komedók főként az orcámon, a halántékon, illetve a homlokomon találhatóak. Elkezdtem használni a biobalance nevű szérumot is. Talán mintha azóta lenne némi változás, de nagyon makacs bőröm van, szinte semmire nem reagál. Esetleg itt köztetek van olyan aki hasonló problémával küzdött és sikerült ezt megoldania? Köszönöm, ha válaszoltok!

jún. 1. 16:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!