Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb/hatékonyabb/gyorsa...

Melyik jobb/hatékonyabb/gyorsabb termék ? Braunk Silk Expert Pro5 vagy Philisp Lumea 8000/9000 típus?

Figyelt kérdés

máj. 31. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Lidlben vásárolt olcsóbb kategóriás ipl-t használtam február óta, nem láttam változást így májusban a sok pozitív vélemény miatt beruháztam egy drágább Lumeára. Azóta azzal folytatom a használatát, eddig semmi, azaz 0 eredményt tapasztalok.

Én az arcomon és a hónaljamon használom csak. Utolsó reménysugár hogy ne legyen szőrös a fejem...

máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh :( nagyon sajnálom ,remélem,hogy egy kis idő elteltével fog használno.Ahogy olvasgattam minimum 1 hónap kell ,hogy elkezdődjön a folyamat...azért nem értem azt aki azt írja ,hogy 3.alkalom és eltűnt minden mert ismerősnek is van Braun ő 1 éve használja ritkult,meg puhább lett illetve nem kell sűrűn alkalmaznia de mondta ,hogy ez hónapok...Lumeát nem ismerem Braunt se nagyon csak így 1 ember véleménye van meg.Nagyon megoszló a vélemény van aki isteníti de van aki azt mondja kb olyan mint az epilátor tudása...na akkor döntsön az ember és azért ezek 100 e kategóriák... :/
máj. 31. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen sokkal több hónap kell az eredményhez elvileg, de a doboz is írja hogy már 3 használat után van látható eredmény. Igazából azt vártam 4 hónap alatt legalább azt látnám hogy történik valami, kevesebb vagy vékonyabb akármi...

Ja és ugye kéthetente kellene használni, én hetente, néha 4 naponta szoktam, tehát gyakrabban sokkal mint kéne, de semmi...

Sokat árulnak is használtan, ami gyanús nekem, de mind azt írják hogy kipróbálva volt vagy még az se. Nekem ez is érthetetlen hogy 100 ezer fölötti gépet megvesznek ilyen sokan hogy aztán ne használják? Nem inkább valójában a termék nem váltja be a reményeket?...

Még nem adtam fel, nincs mit vesztenem már.

jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szőr színe a titok nyitja. A karomon, ahol barnás, szőkés a szőr, ott semmi sem történt, ahol viszont sötétbarna, lábszáron, hónalj és intim részen ott tök jól működik. Lumea van, a legegyszerűbb vezetékes fajta. A gépet amúgy használtam vettem egy világosbarna csajszitól, neki túl világos volt a szőre, semmit sem használt.
jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenhol sötét a szőröm, és világos a bőröm is. 1-es voltam.
júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak lábra használom a Lumeát és hihetetlenül hatásos az első perctől.
szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!