Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Retinolos testápolót keresek,...

Retinolos testápolót keresek, tudtok, ajánlani hatékony, lehetőleg minél természetesebb összetevőjű terméket? Alacsonytól közepes árfekvésig keresek. Előny, ha drogáriában elérhető a termék. Köszönöm.

Figyelt kérdés
retinol, retinal testápoló, feszesítő

máj. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Testre nem szoktak retinolt.
máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs, de nyilván kerested is drogériában, és azért kérdezel, mert nem találtál.

- Az Eveline-nek van egy Retinol-Niacinamid testápolója, de kétlem, hogy hatásos mennyiség van benne (notino, 3-6000 Ft között), ettől még oké testápoló, de látható eredménye nincs.

- Az Ordinary az 1% retinol testolaját már megszüntette, de amíg létezett, sem csinált semmi láthatót, pedig ez már tudhatóan potens hatóanyag mennyiség volt.

- A Paula's Choice-nak van retinolos testkrémje, drága, valószínűleg jó is, szállítanak Magyarországra. Számold bele, hogy ez testkezelés, nem hidratálásra találták ki, a testápoló mellé célszerű használni, és nem is kell annyit "önteni" a bőrödre, mint a testápolóból - de még így is drága.

- Vagy használhatsz arcra való olcsó retinolt, de mivel az 1% nekem nem csinált semmit, én ezt is hanyagolnám.


Egy enyhe hámlasztós hidratáló testápoló valószínűleg többet tesz a bőrképedért, mint a retinolos móka. Urea, tejsav - ezek jól hidratálnak és gyengéden hámlasztanak is, felderítik a bőrt, este felkened, reggel lemosod és királylány. Elég hetente kétszer-háromszor használni. De pl. the Ordinary vagy hasonló olcsó glikolsavat is lehet így testre használni, heti egy is elég. (Azért mosom le reggel, hogy a lehámlasztott dolgokat lemossam. Azonnal látszik, hogy felderül a bőr.)

máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/2 Köszönöm szépen a válaszod!
máj. 29. 07:07
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Elvileg van Rossmannban is, a keresésedbe illik. Az összetevők alapján talán túl könnyű, de nem próbáltam. Ha látható eredménye van, simán kenném arcra is, illatanyag mentes. (2.)

jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4/4 Köszi az ajánlást. Ezt a testápolót még régebben próbáltam, de egyáltalán semmit nem csinált feszesítés, anti ageing terén, a várt hatás teljesen elmaradt. Egy kellemes, jól beszívódó testápoló volt számomra, nem több, s ráadásul 5500 Ft-ért drága is.
jún. 20. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!