Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik IPL gépet érdemes...

Melyik IPL gépet érdemes venni, főleg intim szőrtelenítés céljára?

Figyelt kérdés

Mindig is problémás volt az intim részen a szőrtelenítés, a borotva miatt benövéseim lettek, illetve nagyon fáj utána 3-4 napig az egész felületem, minden részen...

Krémet is próbáltam, ilyen szőrtelenítőt, de nem igazán bizonyult hatásosnak, foltokban szedi ki csak.

Így arra jutottam, marad az IPL gép, mert olvastam hogy elég sok nőnek segített ezen a problémán.

Mennyire fáj a használata?

Milyen sűrűn kell használni, hány hét után kell újra végezni a procedúrát?

Okozhat sérülést?

Esetleg legjobb márka?



máj. 29. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Philips vagy Braun. Vannak olyanok, amihez több fej is van, de azok drágábbak is, illetve szerintem felesleges. Én a sima testre való fejet használom intim területre is, tökéletesen megfelel. Fájni nem fáj. Ha a gép elkezd melegedni, akkor kellemetlenebb a használata, de akkor sem igazán mondanám fájdalmasnak. Amúgy nekem hónaljnál, lábnál kb. az 5. alkalomnál volt változás (kb 1,5 hónap alatt történt ez az 5 alkalom), az intim területen pedig most tartok kb. 10 alkalomnál, de sajnos ott még nincs akkora változás, de én nem adom fel. Én kb. hetente, másfél hetente szoktam csinálni azokon a területeken, ahol még nem látom eddig a hatását.
máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
máj. 29. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

A lézer segített. Kulcskérdés, mennyire vagy türelmes ember, mert az otthoni IPL elég vacakolós volt és elég gyakran kellett vele sokat vacakolni, ezért is lézer lett a vége.


@ 1-es, ez jobb lett mostanra, vagy ugyanez a körülményes játék van az újabb ipl-ekkel is? Nem lehetett csak úgy végighúzni, centinként kellett a kezelőablakot odahelyezni, rászorítani, ellőni, felemelni, odébbtenni, rászorítani... stb. Őrjítőnek találtam.

máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon erős, fekete a szőrzetem, megváltás volt az IPL gép.

Lehet érezni a villantást, de nem különösebben fájdalmas.

Eleinte 2 hetente villantottam, most már havonta elég, lábamon, karomon, hónaljamon és az intim részen egy év után gyakorlatilag eltűnt a szőrzetem. Egy ilyen egész testes kezelés nekem kb 1 óra.

A hatása erősen függ a szőrzet színétől. Minnél sötétebb annál jobban hat.

Az otthoni gép eléggé bolondbiztos, nekem a 15 éves lányom is minden gond nélkül használta.

Philips Lumea gépem van. A 100 és a 200 ezer forintos között a tartozékokban van különbség, a nagy része szerintem felesleges, szóval az alapgépet nyugodtan megveheted.

jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!