Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy sokkal többet vágott le a fodrász?

Figyelt kérdés

Falun egy fodrász van. Kb. 3 alkalommal eljátszotta ezt, így nem megyek hozzá. A csípőig érő hajamból kértem, hogy vágjon le egy 15 centi és kicsit fokozatosra. Levágta, hogy hátul ért a vállamig kb. Akkor egyszer gondolkodtam el a póthajon. De már nem tudnék hozzá menni, mert tudom, hogy sokkal többet vágna le megint. Szalagavatóra meg mutattam neki képet, hogy hátulra fogja össze kicsit és kicsit hullámosítsa be. Feltekerte csavarokkal, úgy néztem ki, mint egy diszkógömb, majd pedig nekiesett fésűvel, hogy kicsit igazít rajta és úgy néztem ki, mint egy szénakazal... Ja meg egyszer nekiállt borotvával megritkítani, "csak megigazítom a végét". Mondjuk azóta voltam egy másik fodrásznál, hajkezelésre is stb, egyúttal megkértem vágjon is, az meg kb. fél centit nem mert levágni belőle, csak a végét csipkedte... Ja meg panaszkodott, hogy nehéz kifésülni és sokáig szárad, szerinte nekem nem nehéz otthon?


Ezek után otthon vágom, de ez nem a legjobb megoldás. De én utálom a fodrászokat. Úgy vagyok vele, hogy magam tudom, mit kell vele. Vidéken meg kb. nincs szakember.


2023. dec. 10. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelöld be neki a 15 cm - t. Ha ennyire rossz matekból.
2023. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez vicces, mindig meg akart bukni, anyám korrepetálta évekig :D
2023. dec. 10. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:

😃😃 Ne már komolyan? Hát akkor ez tényleg veszett fejsze nyele..


Hajkretaval huzzatok rá otthon egy csikot, hogy itt kell vágni. 🙂

2023. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, igaz és anyám hozzá járatta a családot, mert milyen kedveske.
2023. dec. 10. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
🙄🙄😃
2023. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Kicsit tèpett, emos vállig èrő hajat akartam. Mutattam róla kèpet. Victoria Beckhames hátul felnyírt Karen hajat csinált.

-5,5 volt a szemem, nem sokat láttam a tükörben szemüveg nèlkül hogy mit csinál..

Èreztem hogy rövidebbre nyírja hátul, rákèrdeztem de azt mondta ne izguljak már olyan lesz mint amilyet kèrtem.

Vègeredmèny; mint valami spániel kutya. Hátul nagyon rövid, oldalt hosszú, ráadásul egyik oldalt 5cm-el hosszabb volt mint a másik oldalt.

Ezt megpróbálta kijavítani, hogy legalább egyforma legyen a kèt oldal. Mindenhonnan nyírt. Jó rövid lett. 50 èves Karen stílus. Azt mondta, szerinte ez a frizura jobb,mint amit èn akartam. Jobban áll.

Otthon első dolgom volt gèppel letúrni. A Mad Max stílus is vállalhatóbb volt.


Azóta fèrfi fodrászhoz járok csak.

Azt csinálja amit kèrek, nem viszi bele a saját elkèpzelèsèt. Olcsóbb is. Harmad annyiba se kerül.

2023. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te nő vagy?
2023. dec. 11. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2023. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!