Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy “szerezzem„ vissza a haj...

Hogy “szerezzem„ vissza a haj hullámaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem hullámos lenne! A hajam csak mindig oda voltam az egyenes hajért és elkezdtem kb egy éve fésüli szárítás közbe sokat vasalni stb... És hát nagyon romlott a hajam és vágatva is lett de el baszta a fodrász mert fokozatosra akartam és nagyon csúnya lett. Na mind egy annyit szeretnék kérdezni hogy lehet hogy a hullámaim megint meglegyenek? Mert ha csak megszáritom nagyon szálas lesz még ronda és muszáj vasalnom mert anélkül nagyon csúnya...
2023. nov. 30. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el hullámos hajra való hajapolókat pl habot használni. Csak hajmosás után vizeyen fésüld és szárazon soha, reggelente se. A hullámos haj törik, szóval simán mehet rá pakolás és olaj.

A többi idő. Ha hagyod neki hogy hullámosodjon akkor fog is. Esélyes hogy a fésüléstől lesz szálas. Illetve nyilván a vékony hajszál szall, meg kell erősíteni

2023. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána a cgm-nek.
2023. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hullámos, nem túl rövid hajam van. Ha egy picit megázik -tehát nem csuromvizes lesz- a hajam, és úgy szárad meg, magától, mire hazaérek mint dugóhúzó olyan tincseim lesznek.

Próbáld ki a vasalós spricnivel befújni, nem kell hajszárító, sem törülköző, csak megrázod, vagy kézzel igazítsd meg, ne húzd ki fésűvel a hullámokat.

2023. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha száraz a hajad, akkor hidratáló pakolás és/vagy olaj is kell, különben egyenes, sprőd /szálas?/ lesz.

Vasalni nem szabad, ha hullámot akarsz.

Hajmosás után a hajszárítót a legkisebb fokozaton használd egy keveset, amíg vizes a hajad, és a levegőn fejeződjön be a száradás.

2023. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy szoktam 🥰 szerencsére nem száraz a hajam mert teszek rá elég sok mindent és nagyon puha majd kipróbálom köszii
2023. dec. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!